Oriflame SkinRelief: Rutinní péče ve 4 krocích!

Na základě dlouhodobé spolupráce s Oriflame jsem měla možnost vyzkoušet jednu z nových řad značky NovAge. Značka NovAge jakožto jedna exkluzivních značek v péči o pleť nabízí pestrou škálu vědecky vyvinutých řad pleťové kosmetiky, která pečuje o pleť v každém věku, a to od prvních vrásek.

Předností jakékoliv řady značky NovAge je, že u každé víte, jak rutinu, krok po kroku, používat. Skinrelief Pro Resilient zahrnuje ve své řadě hned 5 produktů. 

Vaší denní i večerní očistu vždy začínejte čisticí pěnou. Po jejím použití není pleť podrážděná ani rudá. Můžete se těšit na příjemný čistý pocit bez jakéhokoliv štípání. Po vyčištění aplikujte oční krém. Nemusíte nijak velké množství, stačí opravdu jen nanést na prst a jemně poklepat pod oční okolí. Pro ty, co ještě nezahrnuli žádný oční krém do pravidelné péče o pleť tu máme malé lákadlo, kterým jsou hned 3 technologie, dle kterých byl očním krém navržený. 

Technologie Ultra Calm je přírodní aktivní látka, která působí na několika úrovních, aby obnovila optimální stav citlivé pleti.

Technologie Ultracalm zklidňuje pleť v očním okolí, a zlepšuje její stav. Vypadá tak zdravěji na prvni pohled. DermaLift Active redukuje nežádoucí vrásky a snižuje viditelnost těch stávajících. Pleť je i daleko pružnější a pevnější. Poslední technologií je EyeRevive, která se postará o nežádoucí kruhy pod očima, které mohou některé z nás trápit. 

Po vklepání očního krému jsem pokračovala v dalším kroku, kterým je sérum Skinrelief. Jeho texturu opět musím pochválit! Je lehounká a nedráždící. Působí jako ideální podklad pro další nanesení denního nebo nočního krému. 

Denní krém Skinrelief se může opět pyšnit technologií UltraCalm, která snižuje citlivost pleti a chrání vaše tvářičky před znečištěním a UV zářením. 

Ve večerní rutině nezapomeňte vynechat noční krém, který se pro změnu postará o regeneraci a výživu pokožky během spánku. 

Sama mohu říci, že o mě řada Skinrelief příjemně pečovala. U jedinců, kteří mají opravdu sušší pokožku, určitě doporučuji řadu značky NovAge vyzkoušet díky její šetrnosti k pokožce. Řada je také neparfémovaná, což je i vzhledem k potřebám sušší pokožky důležité. 

Máte již zkušenost s řadou Skinrelief? Co vám pomáhá v boji se sušší pokožkou? 

Spolupráce: Oriflame.

Foto: Michal Soukup